Hayatın Matematiği Sistemi,  gün, ay ve yıl olarak gerçek  doğum tarihimiz üzerinden hesaplanan 20 basamaklı  bir formüle sahiptir. 

Hayatın Matematiği Sistemi, dünyaya geldiğimiz güne bağlı olarak sahip olduğumuz yapıyı, bugüne kadar bulunmuş olan sistemlerden daha ayrıntılı ve detaylı bir şekilde açıklamakta ve çok daha net bilgiler ve öneriler çıkarmaktadır.

Bireysel Seanslar, yüz yüze veya Skype ve Facetime ile internet üzerinden görüntülü yapılmakta ve yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

Hayatın Matematiği seansında:

 • Yaşam amacınız
 • Hassasiyetleriniz, korkularınız ve zayıflıklarınız ve bunları aşma formülleriniz
 • Güçlü yönleriniz
 • Sizi engelleyen inanç kalıplarınız
 • Mutlu olmanız için formüller
 • Hayatınıza parayı ve sevgiyi çekmenin yolları

 

Hayatın Matematiği bir ilişkinin uyumunu ve potansiyelini çok net bir şekilde göstermektedir.

İster partneriniz, ister evlenmeyi düşündüğünüz kişi, isterse birlikte iş yapmayı düşündüğünüz kişi olsun, ilişki analizi ile birebir ilişkinizin sinerjisini biliyor olacaksınız. İlişkilerinizin güçlü ve zayıf yanlarını, birbirinize uygun olup olmadığınızı ve ilişkinizi daha iyi hale getirebilmek için neler yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Hayatın Matematiği ile zamanın size neler vaat ettiğini bildiğinizde sağlam adımlarla yolunuza devam etme imkanına kavuşursunuz.

Hayatın Matematiği Kullanım Alanları:

 • Kendini doğru tanımak ve kendi yapısına uygun hareket etmek
 • Başkalarını doğru tanımak ve onları yargılamaktan kurtulmak
 • Mutsuz ilişkilerin çözüme kavuşturmak ve daha mutlu birliktelikleri oluşturmak
 • Kimlerle ortaklık ve iş yapabileceğiniz, hangi zaman diliminde neye dikkat edilmesi gerektiği
 • Kişiliğe uygun doğru mesleğin belirlenmesi       

 

Danışan Yorumları

Bir ilişkiye başlama konusunda düşüncelerim ve duygularım karışıktı. Çünkü 29 yaşındaydım ve kalp kırıklıkları yaşamıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Siz ilişki analizi ile çok net olumlu ve olumsuz yanlarını söylediğinizde birden netleşmiştim. O ilişkiye adım atmadım. Sonrasında bunun doğru bir karar olduğunu gözlemlerimle anladım. Çok teşekkür ediyorum Tamer bey.

C.Y.

 Sizinle yapmış olduğumuz  seans sonrasında kendime olan güveni arttı. Artık daha hızlı ve radikal kararlar alabiliyorum. Yapmış olduğumuz seansın etkilerini hayatımda birebir yaşıyorum. İyi ki varsınız, çok teşekkürler, mutluluğumu paylaşmak istedim 

F.Ç.

Sizinle seans için görüştüğümüz gün hayatımın dönüm noktalarından biri Tamer Bey. Sorduğum o kadar çok soru, beklediğimden çok aldığım cevap . Yalnız olmadığımı gösterdiniz bana. Sizin deneyimleriniz, bilgi birikimleriniz, paylaştıklarınız ruhumu besledi.

O.İ

Görüşmemizde aldığım notları tekrar tekrar okudum.Dikkat etmem gereken noktalar var ve bunlara mümkün olduğunca uyacağım. Aktardığınız bilgilerin, kendim, iş hayatım ve ilişkilerim açısından bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. İnsana iyi gelen bir enerjinizin olduğunu söylemek isterim. Tekrar teşekkürler.

B.C.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bana verdiğiniz tavsiyelerin hemen hemen hepsini uygulamaya koydum. Öncelikle eşimle olan ilişkimi düzelttim., çok teşekkür ederim.

H.A.

Sizden aldığım  güzel enerji ve dinginliğiniz bana çok iyi geldi. O kadar teşekkür ederim ki size her soruma aynı içtenlik ve samimiyetle cevap verdiniz.

N.C.

Benim içimde hep farklı bir şeyler vardı biliyordum ve hep bir arayıştaydım. Bu dünyaya geliş amacımın diğerlerinden farklı olduğunu biliyordum. Seans sırasında aldığım notları defalarca okudum ve her seferinde gözümden yaşlar döküldü. Bana kendimi gösteren ve iyi hissetmemi sağlayan sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Ş.D.

Merhaba. Yıllardır neden diye sorgulayıp cevap aradığım sorularıma cevap oldunuz. İlişkimle ilgili yaptığınız tek bir tespit, temel taşımız oldu. Mutluyum. Artık hangi davranış neyi ifade ediyor, altındaki amaç ne önyargısız yaklaşabiliyorum. İnşallah varmak istediğim noktaya daha kolay ulaşacağım. Desteğinizi hissetmek çok güzel ve özeldi. İyi ki varsınız. Daha fazla insanın hayatına dokunmanız dileğiyle.

Ş.İ.