Bir ilişkiye başlama konusunda düşüncelerim ve duygularım karışıktı. Çünkü 29 yaşındaydım ve kalp kırıklıkları yaşamıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum. Siz ilişki analizi ile çok net olumlu ve olumsuz yanlarını söylediğinizde birden netleşmiştim. O ilişkiye adım atmadım. Sonrasında bunun doğru bir karar olduğunu gözlemlerimle anladım. Çok teşekkür ediyorum Tamer bey.

C.Y.

 Sizinle yapmış olduğumuz  seans sonrasında kendime olan güvenim arttı. Artık daha hızlı ve radikal kararlar alabiliyorum. Yapmış olduğumuz seansın etkilerini hayatımda birebir yaşıyorum. İyi ki varsınız, çok teşekkürler, mutluluğumu paylaşmak istedim 

F.Ç.

Sizinle seans için görüştüğümüz gün hayatımın dönüm noktalarından biri Tamer Bey. Sorduğum o kadar çok soru, beklediğimden çok aldığım cevap . Yalnız olmadığımı gösterdiniz bana. Sizin deneyimleriniz, bilgi birikimleriniz, paylaştıklarınız ruhumu besledi.

O.İ

Görüşmemizde aldığım notları tekrar tekrar okudum.Dikkat etmem gereken noktalar var ve bunlara mümkün olduğunca uyacağım. Aktardığınız bilgilerin, kendim, iş hayatım ve ilişkilerim açısından bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. İnsana iyi gelen bir enerjinizin olduğunu söylemek isterim. Tekrar teşekkürler.

B.C.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bana verdiğiniz tavsiyelerin hemen hemen hepsini uygulamaya koydum. Öncelikle eşimle olan ilişkimi düzelttim., çok teşekkür ederim.

H.A.

Sizden aldığım  güzel enerji ve dinginliğiniz bana çok iyi geldi. O kadar teşekkür ederim ki size her soruma aynı içtenlik ve samimiyetle cevap verdiniz.

N.C.

Benim içimde hep farklı bir şeyler vardı biliyordum ve hep bir arayıştaydım. Bu dünyaya geliş amacımın diğerlerinden farklı olduğunu biliyordum. Seans sırasında aldığım notları defalarca okudum ve her seferinde gözümden yaşlar döküldü. Bana kendimi gösteren ve iyi hissetmemi sağlayan sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.

Ş.D.

Merhaba. Yıllardır neden diye sorgulayıp cevap aradığım sorularıma cevap oldunuz. İlişkimle ilgili yaptığınız tek bir tespit, temel taşımız oldu. Mutluyum. Artık hangi davranış neyi ifade ediyor, altındaki amaç ne önyargısız yaklaşabiliyorum. İnşallah varmak istediğim noktaya daha kolay ulaşacağım. Desteğinizi hissetmek çok güzel ve özeldi. İyi ki varsınız. Daha fazla insanın hayatına dokunmanız dileğiyle.

Ş.İ.

 

Seans randevusu almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.